buy medication online
 
Sukces Podlaskich Karateków na 25. Mistrzostwach Europy Drukuj
27.03.2015.


Z Hagi w Holandii powróciła reprezentacja Polski, w której składzie znaleźli się zawodnicy i zawodniczki z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, Choszczeńskiego Klubu Karate i z Lewina Brzeskiego. Wszystkie Kluby reprezentowały Polską Federację Instytut Budokai Karate z siedzibą w Ciechanowcu.

Nasi zawodnicy brali udział w 25. Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin organizowanych przez International Budo Kai, której Prezydentem jest Kancho Gerard Gordeau (9 dan).

W Mistrzostwach wzięły udział reprezentacje Holandi, Polski, Włoch, Węgier, Łotwy, Szwajcarii, Chorwacji, Francji, Belgii, Niemiec i Danii.

Przed walkami Seniorów zostały rozegrane w formie meczu międzynarodowego walki juniorów do 17. roku życia, w których sukces odniósł Jacek Misiewicz z Zambrowa, wielokrotny Mistrz Polski zdobywając 1 miejsce w kategorii + 70 kg, otrzymując Honorowy tytuł Mistrzostw Europy. Drugim juniorem, który zajął 1 miejsce był 14-letni Bartosz Kochanek z Choszczna.

W walkach seniorów, brązowy medal zdobyła Dorota Perz (1 dan), zawodniczka trenująca w Ciechanowcu, na co dzień Pracownik Agencji Ochrony Global Security, która to firma była jednym ze sponsorów wyjazdu naszej zawodniczki. Dorota jest także samodzielnym instruktorem karate w Mielniku.

Jednym z Gości Mistrzostw Europy był wielokrotny Mistrz Świata K1 Semmy Schilt, z którym nasi zawodnicy mieli okazję się spotkać. Kierownikiem Reprezentacji Polski był Shihan Artur Więzowski, Trenerem Sensei Robert Gaździk i Sensei Mirosław Sędrowski.

                                                         
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 

Sukces Podlaskich Karateków  na 25. Mistrzostwach Europy
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl