buy medication online
 
Podsumowanie projektu "Scena Małego Artysty" Drukuj
04.02.2015.

 

W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się podsumowanie projektu „Scena Małego Artysty”. Był to projekt realizowany przez Nieformalną Grupę Małego Artysty działającą przy Przedszkolu w Ciechanowcu.

Projekt rozpoczął się 1 września 2014 r. i był dofinansowany w ramach Programu Działaj Lokalnie VIII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie TUTOR.

Celem projektu było rozbudzanie kreatywności i swobodnej ekspresji teatralnej oraz rozwijanie umiejętności twórczych młodego pokolenia, jak również integracja okolicznych mieszkańców poprzez wspólne działanie w sferze kulturalnej środowiska.

Projekt polegał na cyklicznych spotkaniach najmłodszego pokolenia (dzieci w wieku przedszkolnym) ze sztuką. W ramach tych spotkań odbywały się warsztaty teatralne dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Podczas tych zajęć dzieci poznawały różne techniki teatralne i mogły rozwijać swoje talenty oraz doskonalić artystyczne umiejętności. Ale nie tylko dzieci były zaangażowane w realizację projektu. Również dorośli mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz współpracy w zorganizowanych dla nich spotkaniach. Były to warsztaty plastyczne, w trakcie których powstała scenografia do przedstawienia „Czerwony Kapturek”, podsumowującego cały projekt.

Osobami odpowiedzialnymi za wszystkie działania związane z projektem były nauczycielki Przedszkola w Ciechanowcu. Przez kilka miesięcy trwania projektu nawiązała się ścisła współpraca z Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Pracownicy tego ośrodka, działając jako wolontariusze bardzo pomogli nam w prowadzeniu warsztatów plastycznych oraz przy przedstawieniu „Czerwony Kapturek”.

Przy projekcie współpracowaliśmy również ze Stowarzyszeniem TUTOR. Ta współpraca zapewniła nam profesjonalne doradztwo i wsparcie konsultacyjne. Z funduszy, jakie otrzymaliśmy zostały zakupione rekwizyty potrzebne do zajęć teatralnych oraz do przedstawienia.


                                      
                                     Koordynator Projektu
                                             Marta Mazur
 

Podsumowanie projektu „Scena Małego Artysty”

Podsumowanie projektu „Scena Małego Artysty”

Podsumowanie projektu „Scena Małego Artysty”

Podsumowanie projektu „Scena Małego Artysty”

Podsumowanie projektu „Scena Małego Artysty”

fot. Przedszkole w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl