buy medication online
 
Zimowe wieczory z kolędą Drukuj
05.02.2015.

Do kilkuletniej już tradycji Społecznej Szkoły Muzycznej działającej w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu należą koncerty uczniów szkoły. W tym roku w nastrojowej, świątecznej scenerii zaprezentowali się oni w programie „Zimowe wieczory z kolędą”.

Zimowe wieczory z kolędą


Wieczornica poprzedzona została prezentacją umiejętności muzycznych uczniów klas pierwszych, a repertuar dowolny, który przedstawili, pozwolił ocenić postępy jakie poczynili w ciągu czterech pierwszych miesięcy nauki szkolnej. W ich wykonaniu usłyszeliśmy w łatwym układzie melodie Trzy kurki i Pada śnieg oraz kolędy Wśród nocnej ciszy i Pójdźmy wszyscy do stajenki.

W dalszej części koncertu wychowankowie Społecznej Szkoły Muzycznej zagrali: Bóg się rodzi, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Jam jest dudka, W dzień Bożego Narodzenia, Śliczna Gwiazda Betlejemska, Jezusa narodzonego wszyscy witajmy, Jezus Malusieńki, Dzisiaj w Betlejem, Gdy śliczna Panna, Anioł Pasterzom mówił, Omijam grzechy jak kałuże.

Spotkanie prowadzili Weronika Binaś i Szymon Kaczmarek, którzy między występami uczniów recytowali fragmenty wierszy o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem.

Dla wielu, występujących młodych artystów był to pierwszy kontakt z publicznością, który jednocześnie stał się wielkim wyzwaniem i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

W programie udział wzięli uczniowie: Julia Rusiniak, Sylwia Moczulska, Dominik Kierski, Sebastian Wyszyński, Amelia Czarnecka, Oliwia Dudek, Agnieszka Akonom, Seweryn Lipski, Julia Sylwestrzuk, Rozalia Boratyńska, Michał Dadura, Adam Olszewski, Julia Sudorowska, Gabrysia Boratyńska, Katarzyna Walaszek, Dominika Szcześniak, Zuzanna Niemyjska, Maja Czarnecka oraz absolwenci Społecznej Szkoły Muzycznej: Karolina Czarnecka, Marta Pełszyk i Natalia Ziółkowska.

Scenariusz koncertu opracował nauczyciel Społecznej Szkoły Muzycznej Jacek Dudek.Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

Zimowe wieczory z kolędą

fot. Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl