buy medication online
 
Wychowanie poprzez Karate II edycja Drukuj
03.02.2015.
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate rozpoczyna realizację projektu pod nazwą „Wychowanie poprzez Karate II edycja”, dofinansowanego w ramach wspierania realizacji zadań publicznych przez Burmistrza Ciechanowca.

Adresatami zadania są mieszkańcy gminy Ciechanowiec od 9 do 18 lat, którzy w grupie 10 osób będą uczestniczyć w ciągu trzech miesięcy w 28 treningach wraz z pogadankami,  o charakterze sportowo edukacyjnym, mających na celu przybliżenie młodym ludziom korzyści wynikających z uprawiania sportu karate a tym samym przeciwdziałaniu zjawiskom patologicznym poprzez pracę nad sobą, nad własnymi emocjami. Zadanie ma też na celu promocję zdrowego stylu życia oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

Zadanie publiczne realizowane będzie w okresie od 1 lutego do 21 maja 2015 r. w sali sportowej Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Ciechanowcu, plac 3 Maja 20, I piętro.

Spotkania uczestników będą odbywać się dwa razy w tygodniu we wtorki o godz.16.30 i w środy o godz. 18.00. Rekrutacja uczestników do 7 lutego 2014 r., informacje pod tel. 604 259 053.

                                                         
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 

Wychowanie poprzez Karate II edycja
 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl