buy medication online
 
To był weekend cudów. Dziękujemy! Drukuj
19.12.2014.To był weekend cudów. Dziękujemy!


SZLACHETNA PACZKA trwa. Dzieje się w nas. W sercach obdarowanych i radości tych, którzy na nowo odkryli sens dzielenia się z innymi. Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom za Wielkie Serca, za wsparcie tej ważnej inicjatywy w naszym rejonie i chęć przygotowania paczek.

13 i 14 grudnia 2014 roku to dni finału ogólnopolskiego projektu pomocy potrzebującym rodzinom „Szlachetna Paczka”. Rejon Ciechanowiec obejmował miasto i gminę Ciechanowiec oraz okoliczne gminy: Boguty, Grodzisk, Klukowo, Nur, Perlejewo, Rudka.

Realizacja powyższego projektu stowarzyszenia Wiosna w rejonie Ciechanowca była pod wieloma względami szczególna. Projekt połączył ponad 3000 osób: darczyńców, wolontariuszy, czyli SuperW, dobroczyńców oraz członków rodzin w potrzebie. Do 40 rodzin naszego rejonu dotarła w ten weekend nadzieja i informacja: jesteście Ważni.

Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom za Wielkie Serca, za wsparcie tej ważnej inicjatywy w naszym rejonie i chęć przygotowania paczek.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy przyczynili się do realizacji powyższego projektu za duchowe i czynne wsparcie, za ciepło, radość i bezinteresowną pomoc.

Dziękujemy za wytrwałość, za ten wspólnie spędzony czas - za to, że byliśmy razem. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dumni, że udało się nam razem dotrzeć do finału!

                                           

Lider Rejonu i Wolontariusze Szlachetnej Paczki Ciechanowiec 2014 To był weekend cudów. Dziękujemy!

fot. Gimnazjum w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl