buy medication online
 
Opowieści ze stajenki Drukuj
19.12.2014.


Jak co roku o tej porze w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu odbył się przegląd jasełek przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem wychowawców.

Opowieści ze stajenki

fot. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu


Ten jasełkowy festiwal wpisał się już w tradycję szkoły, bo od wielu lat odbywa się w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. W tym roku wszystkie chętne klasy od zerówek po szóstoklasistów, prezentowały na forum szkoły swoje inscenizacje. Mali i więksi artyści wykazali się pomysłowością w doborze strojów i rekwizytów, a korowód postaci odwiedzających ubogą stajenkę wykraczał daleko poza pastuszków i aniołki.

Tym klasycznym i bardziej nowoczesnym scenariuszom towarzyszyły nastrojowe kolędy i wesołe pastorałki. Młodzi aktorzy imponowali swoją odwagą i talentem recytatorskim, a ich umiejętność wczuwania się w rolę budziła podziw widowni i wzruszała.

Rodzice, którzy pomagali swoim dzieciom w przygotowaniu strojów czy opanowaniu ról mogli być dumni ze swoich pociech. A w szkole dzięki młodym artystom zapanował prawdziwie świąteczny nastrój..

                                                                

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu         Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl