buy medication online
 
Trzy starty i trzy rekordy życiowe Drukuj
06.10.2014.


W odbywających się w Zielonej Górze Mistrzostwach Polski Młodzików - Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego wzięło udział dwóch młodych ciechanowieckich lekkoatletów, którzy startując w trzech konkurencjach pobili trzy rekordy życiowe.

Trzy starty i trzy rekordy życiowe


Tegoroczne Mistrzostwa Polski Młodzików stały na bardzo wysokim poziomie - prawie wszyscy zawodnicy bili rekordy życiowe lub uzyskiwali najlepsze wyniki w sezonie. Także podopieczni klubu LŁKS „Prefbet” Śniadowo Łomża i trenera Cezarego Koziarskiego, spisali się na Mistrzostwach znakomicie.

Kacper Warchoł wystartował w dwóch konkurencjach. W biegu na 100 m pobił rekord życiowy i uzyskał czas 11,79 s, ale dało mu to dopiero 11 miejsce. Także w biegu na 300 m po raz kolejny w tym roku poprawił rekord życiowy (37,66 s), co w jego kategorii wiekowej uplasowało go w ścisłej czołówce, choć w klasyfikacji ogólnej dało dopiero 20 miejsce.

Startujący w skoku w dal Przemysław Łyskawy znalazł się tuż za podium. W finale miał pięć udanych prób, z czego cztery skoki były dłuższe niż jego dotychczasowy rekord. Dzięki skokowi z piątej kolejki, na odległość 6,35 m, i poprawieniu dotychczasowego najlepszego osiągnięcia aż o 33 cm, zajął 4 miejsce.


 
Trzy starty i trzy rekordy życiowe

fot. www.pzla.pl

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl