buy medication online
 
Wakacje z tańcem Drukuj
18.09.2014.


Dzieci z działającego przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu zespołu tańców nowoczesnych C-c Squad spędziły ostatnie dni wakacji tańcząc z gwiazdami.

Wakacje z tańcem


Obóz taneczny zorganizowany przez instruktora Roberta Kota odbywał się na Mazurach w malowniczo położonym ośrodku wczasowym „Guzianka” w Rucianem-Nidzie. Nasi młodzi tancerze mieli okazję mile spędzić czas oraz zintegrować się z grupami tanecznymi z Siemiatycz i Zbuczyna. Celem obozu było doskonalenie umiejętności tanecznych, podnoszenie sprawności fizycznej,  integracja z rówieśnikami w połączeniu z wypoczynkiem.

Dwa razy dziennie dzieci uczestniczyły w zajęciach tanecznych. Pierwszym stylem, który intensywnie trenowały pod kierunkiem Małgorzaty Prasuły, tancerki występującej między innymi w „Studio Buffo” oraz  z zespołem „Ich Troje” był jazz dance. Finalistka „You Can Dance”, instruktorka „Egurola Dance Studio” Klaudia „Jadźka” Koruba prowadziła widowiskowe i dynamiczne zajęcia z hip-hopu.

Liczne atrakcje, które wypełniały czas między zajęciami tanecznymi, nie pozwalały na nudę. Dzieci wzięły udział w spływie pontonowym urokliwą rzeką Krutynią oraz zwiedziły Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Dużą atrakcją były wycieczki rowerowe wśród zieleni mazurskich lasów i pięknych jezior. Ponadto uczestnicy obozu mieli do dyspozycji między innymi kompleks boisk, salę bilardową, siłownię, oraz prywatną plażę strzeżoną. Mieli również okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów pływackich. Wieczory wypełnione były wspólnymi, wesołymi zabawami przy ognisku i karaoke. Największą popularnością cieszyły się dyskoteki, na których dzieci miały możliwość podzielenia się umiejętnościami tanecznymi z uczestnikami obozów sportowych mieszkającymi w ośrodku.

Efektem ośmiodniowych treningów, były cztery robiące niesamowite wrażenie układy taneczne, które młodzi artyści zaprezentowali przed licznie zgromadzoną widownią. Jednak najbardziej liczy się pasja do tańca, którą uczestnicy obozu będą w przyszłości zarażać swoich kolegów.

                                                                

Teodor Niemyjski
opiekun grupyWakacje z tańcem
  
Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem
 
Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

Wakacje z tańcem

fot. C-c Squad 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl