buy medication online
 
Dzień Szkoły bez Przemocy Drukuj
30.06.2014.


"Dzień Szkoły bez Przemocy" to organizowane od czterech lat ogólnopolskie święto ludzi, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Każda szkoła, która chce zorganizować na swoim terenie "Dzień Szkoły bez Przemocy" realizuje własne pomysły na obchody tego Dnia.

Dzień Szkoły bez Przemocy


W tym roku "Dzień Szkoły bez Przemocy" odbył się w ponad 4000 szkołach. W tym gronie znalazło się Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, które po raz kolejny zorganizowało Marsz. Program społeczny „Szkoła bez przemocy” prowadzi 18 dzienników regionalnych dwóch grup wydawniczych - Media Regionalne i Polskapresse oraz Fundacja Orange (dawniej Fundacja Grupy TP). Program jest prowadzony pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Celem Programu jest przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałyby to zjawisko.

Ambasadorami Programu są: Tomasz Majewski - mistrz olimpijski w pchnięciu kulą,  Leszek Blanik - mistrz olimpijski świata i Europy w gimnastyce, Piotr Gruszka - wicemistrz świata i mistrz Europy w siatkówce, Paweł Wojciechowski - mistrz świata w skoku o tyczce.Dzień Szkoły bez Przemocy

Dzień Szkoły bez Przemocy
 
Dzień Szkoły bez Przemocy

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl