buy medication online
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki Drukuj
30.06.2014.


Uczniowie Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu uczestniczyli w akcji „Ogólnopolski Głos Profilaktyki", której częścią był happening „Przestańmy biec".

Ogólnopolski Głos Profilaktyki


Uczestnicy maszerując po rynku miejskim w Ciechanowcu trzymali ponad głowami napisane na kolorowych kartkach zawołania zgodne z ideą akcji, a potem odczytali odezwę społecznościową „Profilaktyka a Ty”. Podczas happeningu przeprowadzono społeczny zryw „Wolne Serca”, podczas którego uczestnicy spotkania wybijali prawą ręką rytm bicia serca.

Zatrzymajmy się na chwilę, połóżmy prawą dłoń na sercu i przez 60 sekund wybijajmy wspólnie jego rytm. Rytm Wolnych Serc. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami. Tylko 60 sekund. Tak niewiele, a znaczyć będzie tak bardzo dużo”- zachęcali organizatorzy akcji.
  


Ogólnopolski Głos Profilaktyki

Ogólnopolski Głos Profilaktyki
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl