buy medication online
 
Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka Drukuj
05.06.2014.


Tegoroczny festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wspólnie z Oddziałem CARITAS i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży przy Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka

fot. Z. Poniatowski MPI


Na Stadionie Miejskim na dzieci i ich mamy czekały liczne atrakcje m.in. konkurencje mobilizujące do rywalizacji w wieloboju dla mam, możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych i plastycznych oraz "Kraina Zabawy", czyli zjeżdżalnia i trampolina. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci były przejażdżki motocyklami, quadem oraz bryczką. Wszystkie mamy biorące udział w wieloboju sprawnościowym otrzymały nagrody książkowe, a zwyciężczyni Beata Boratyńska Puchar Dyrektora COKiS.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę za udział. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się wieloma smakołykami sponsorowanymi przez organizatorów m.in.: kiełbaskami z grilla, kanapkami, ciastem, cukierkami, lodami i napojami.

Klasyfikacja wieloboju sprawnościowego mam:
1. Beata Boratyńska
2. Katarzyna Anuszkiewicz
3. Katarzyna Siejk
4. Renata Skupiewska
5. Anna Szymańska
6. Sylwia Jaźwińska
7. Małgorzata Komiażyk
8. Karolina Wróbel
9. Iwona Kalinowska


          Więcej zdjęć...

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl