buy medication online
 
Akademia Młodego Piłkarza GOOL w Ciechanowcu Drukuj
29.04.2014.

Akademia Młodego Piłkarza GOOL w Ciechanowcu

 

W Ciechanowcu rusza Akademia Młodego Piłkarza GOOL, jedna z pierwszych piłkarskich Akademii w Polsce szkoląca dzieci od 4 roku życia według autorskiego programu szkolenia opartego w głównej mierze na polskiej myśli szkoleniowej.

Start - 7 maja 2014 r. - pierwsze aktywne zajęcia dla wszystkich chętnych

godz. 17.00 - grupa Żaczki - dzieci z roczników 2007, 2008, 2009
godz. 18.00 - grupa Orliki A - dzieci z roczników 2006, 2005
godz. 19.00 - grupa Orliki B - dzieci z roczników 2004, 2003

Boisko „Orlik” przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu ul. 11 Listopada 5

Informacje: tel. 666 111 774  www.ampgool.pl

AMP GOOL za podstawowy cel stawia sobie indywidualne wyszkolenie techniczne zawodnika, wysoki komfort treningu, uśmiech na twarzy dziecka po odbytych zajęciach i integrację pomiędzy zawodnikiem - rodzicem - trenerem.

Doskonałe obiekty sportowe, odpowiednio dobrany i bezpieczny sprzęt treningowy dostosowany do wieku swoich podopiecznych oraz wykwalifikowana kadra trenerska stosująca wartościowy, interesujący, oparty na sprawdzonym lecz ciągle udoskonalanym systemie szkolenia. Trening piłkarski przystosowany do wieku i potrzeb młodych piłkarzy. Nabory są otwarte dla wszystkich dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek - dajemy szansę każdemu i każdej.

AMP GOOL ma za zadanie nauczyć młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play – zapewniamy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport – to wszystko tylko w naszej Akademii – zarażamy pasją do piłki nożnej.

Dzięki wsparciu SKOK Wołomin aktualnie posiadamy 15 lokalizacji na terenie województwa Mazowieckiego i możemy tym samym spełniać marzenia dzieci z różnych terenów zarówno miejskich, jak i wiejskich co sprawia, że wyrównujemy szansę nie tylko sportowe, ale i wychowawcze bo Akademia to także dyscyplina i współpraca w zespole na różnych obszarach dla wszystkich środowisk. Skupiamy się na najmłodszych i nie ustająco monitorujemy postępy naszych wychowanków - mówi Jakub Szcześniak - Generalny Menedżer.

„Akademia to nie tylko treningi i rywalizacja sportowa ale to także wspólne wyjazdy na mecze Ekstraklasy, wielkie imprezy sportowe takie jak: Wielka Rywalizacja Miast czy Wielki Turniej Noworoczny o Puchar Prezesa SKOK Wołomin, wyjazdy wakacyjne i integracyjne, treningi z czynnym udziałem rodziców i wreszcie spotkania z obecnymi lub byłymi zawodowymi piłkarzami z I ligowych boisk i reprezentacji Polski: do tej pory odwiedzili nas m.in. Michał Żewłakow, Tomasz Kłos, Marek Citko czy Jakub Rzeźniczak. Nasza Akademia współpracuje z Akademią Legii Warszawa, dzięki czemu najzdolniejsze dzieci mogą trafić do najlepszej szkółki w Polsce.

Nowością w Akademii jest własna Liga Turniejowa AMP GOOL, dzięki której do rywalizacji przystępują wszystkie grupy szkoleniowe dzieci, ale także rodziców, którzy tworzą swoje reprezentacje. Tym samym promujemy aktywny wypoczynek wśród całych rodzin.

Akademia Młodego Piłkarza GOOL zrzesza całe rodziny dlatego szczególnie zapraszamy wszystkich z Ciechanowca i okolic na pierwsze treningi pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

Zapraszamy dzieci do aktywnego uczestnictwa w pierwszym treningu a rodziców na oglądanie i późniejsze zebrania z organizatorami.

                                                        Jakub Szcześniak
General Manager
Akademia Młodego Piłkarza GOOL


Akademia Młodego Piłkarza GOOL w Ciechanowcu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl