buy medication online
 
"Mama, Tata i ja" - eliminacje powiatowe Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Drukuj
15.04.2014.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu gościł grupę przedszkolaków z czterech gmin powiatu wysokomazowieckiego. Dzieci przystąpiły do powiatowych eliminacji XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”.
 
"Mama, Tata i ja" - Festiwal Piosenki Przedszkolaków

fot. A. Radziszewski MPI


W festiwalu wzięło udział 12 uczestników wybranych w lokalnych konkursach. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z klasy "0" Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu i Przedszkola w Ciechanowcu, Gminnego Przedszkola w Czyżewie,  Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie oraz z Przedszkola Miejskiego Nr 1 „Świat Malucha” w Wysokiem Mazowieckiem i Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem.

Po konkursowych przesłuchaniach, jury wybrało czwórkę dzieci, które będą reprezentowały nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich, 16 maja 2014 roku w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku:

I miejsce - Oliwia Religa z Przedszkola w Ciechanowcu,
II miejsce - Eryk Wojda z Przedszkola w Czyżewie,
III miejsce - Wiktor Plichta z "0" Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu oraz Wiktoria Wasilewska z Przedszkola w Czyżewie.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl