buy medication online
 
Karnawałowy bal seniorów Drukuj
14.02.2014.

Stały się już tradycją coroczne wieczory karnawałowe organizowane przez działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”. 
 
Karnawałowy bal seniorów

fot. P. Kłopotowski COKiS


Wraz z członkami Klubu Seniora „Chwilowo Młodzi” z Ciechanowca, w zabawie uczestniczyli przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów Seniora z Czyżewa, Klukowa, Szepietowa i Wysokiego Mazowieckiego. O sympatycznej atmosferze i dobrych kontaktach towarzyskich świadczą wyniki konkursu tanecznego zorganizowanego przez księdza dziekana Tadeusza Kryńskiego. W konkursie wystartowało 11 par, spomiędzy których najlepsze okazały się dwie pary sformowane na potrzeby konkursu przez seniorów z Ciechanowca i seniorów z innych gmin.

Wśród zaproszonych przez Klub Seniora „Chwilowo Młodzi” gości byli burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Mirosława Chojnowska oraz dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska. Tegoroczna zabawa odbyła się w restauracji Astoria, a do tańca przygrywał zespół "Kłosy".

Klub Seniora w Ciechanowcu istnieje od wiosny 1997 roku, 13 marca 2004 roku przyjął nazwę Klub Seniora "Chwilowo Młodzi". Podstawowymi formami działalności jest organizowanie wystaw twórczości amatorskiej członków klubu, spotkania autorskie twórców poezji, wycieczki oraz spotkania i wieczorki taneczne.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl