buy medication online
 
Zabić nudę przez kulturę Drukuj
27.11.2013.


Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu, od września do grudnia  realizuje projekt pod nazwą „Zabić nudę przez kulturę”, dofinansowany przez Burmistrza Ciechanowca w ramach wspierania realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec.

Zabić nudę przez kulturę


Projekt  skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat i ma na celu przeciwdziałanie patologiom społecznym wśród dzieci naszej gminy i przygotowanie ich do uczestnictwa w wypoczynku sportowym, kulturalnym i społecznym, oraz tworzenie nowych atrakcyjnych możliwości spędzania czasu wolnego poprzez poznawanie i stosowanie różnorodnych form teatralnych, poznawanie piękna słowa mówionego i kształtowanie umiejętności interpretacji sztuki teatralnej, uczestnictwo w zorganizowanym aktywnym wypoczynku i udział w wyjazdach teatralno-kulturalnych.

W ramach projektu dzieci uczestniczą m.in. w zajęciach artystyczno-plastycznych, na których poznają nowe techniki plastyczne. We wrześniu część uczestników projektu wzięła udział w wyjeździe do Łomży  na przedstawienie „Piotruś i Wilk” w Teatrze Lalki i Aktora, natomiast w październiku inna grupa pojechała do Białostockiego Teatru Lalek na przedstawienie „Kopciuszek”.

Oprócz zajęć artystycznych dla duszy, zaplanowaliśmy coś dla zdrowia, czyli wyjazdy na basen. Raz w miesiącu 40. dzieci z naszej gminy wyjeżdża do Wysokiego Mazowieckiego na basen, aby czynnie spędzić czas wolny. Dzieci uczą się i doskonalą techniki pływania, uczą się bezpiecznego zachowania nad wodą i w wodzie.

Na zakończenie projektu, w listopadzie i grudniu, dzieci będą uczestniczyły w szkoleniach i pogadankach z udzielania pierwszej pomocy.

                                                                       

Koordynator projektu 
Joanna Czechowicz


 
Zabić nudę przez kulturę

Zabić nudę przez kulturę

Zabić nudę przez kulturę

Zabić nudę przez kulturę

Zabić nudę przez kulturę

Zabić nudę przez kulturę

Zabić nudę przez kulturę

fot. UKS przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl