buy medication online
 
Runda jesienna sezonu 2013/2014 zakończona Drukuj
13.11.2013.

Wszystkie ciechanowieckie drużyny piłki nożnej zakończyły już swoje występy w jesiennej części sezonu 2013/2014 i czekają na wiosenną rundę rewanżową.
 
Runda jesienna sezonu 2013/2014 zakończona

fot. E. Wysocka


Po meczach rozegranych w drugiej części rundy jesiennej seniorzy COKiS poprawili swoją pozycję w tabeli. Wyjazdowy mecz 5 kolejki Błyskawica Dubicze Cerkiewne - COKiS, dzięki bramkom Rafała Olszewskiego (2), Mariusza Jurka (2) i Popławskiego (1) zakończył się wynikiem 2:5. W 6 kolejce COKiS podejmował BKS Jagiellonię Białystok i dzięki golom Rafała Olszewskiego (3) i Mariusza Jurka (1) zremisował 4:4. Także mecz następnej kolejki, z Turem II Bielsk Podlaski, zakończył się remisem 1:1 po celnym strzale Rafała Olszewskiego. W wygranym 8:0 meczu z Puszczą II Hajnówka, najlepszemu strzelcowi COKiS, Rafałowi Olszewskiemu, który do bramki przeciwników trafił 3 razy, pomogło pięciu kolegów: Grzegorz Binaś, Mariusz Jurek, Andrzej Łaszczuk, Kamil Murawski i Emil Niemyjski. Spotkanie z Pionierem Brańsk zakończyło się zwycięstwem 5:0 po bramkach Rafała Olszewskiego (2), Mariusza Jurka (1), Emila Niemyjskiego (1) i golu samobójczym zawodnika Pioniera Brańsk.

Ciechanowieccy juniorzy, po zwycięstwie i dwóch remisach na początku sezonu, później mieli gorszy okres gry: mimo 2 bramek strzelonych przez Patryka Malca przegrali z Iskrą Narew 2:3, przegrali z Gryfem Gródek 0:3 i ulegli drużynie MOSiR Siemiatycze 0:1. Lepiej w ich wykonaniu wyglądało zakończenie rundy jesiennej - po bramkach Dawida Rytla (2) i Rafała Pampucha (1) pokonali Piasta Białystok 3:0, a w ostatniej kolejce rozbili Skrę Czarna Białostocka 11:0, dzięki golom Dawida Rytla (4), Patryka Malca (4), Łaszczuka (1), Borzyma (1) i Binasia (1).

Najlepiej z ciechanowieckich drużyn spisują się młodzicy COKiS Ciechanowiec, którzy wygrywają wszystkie turnieje. Wygrali turniej rozgrywany w Mielniku zwyciężając 10:0 z MKS Mielnik, 2:1 z Orłem Bobola I Siemiatycze, 2:1 z  Puszczą I Hajnówka i  remisując 0:0 z Puszczą II Hajnówka. Po dwie bramki strzelili: Konrad Buśko, Adam Ilczuk, Maciej Kamiński, Sławomir Kietliński, Dawid Łosicki, Adam Wierzbicki i Adam Wincenciak. W trzecim turnieju rundy jesiennej, rozgrywanym w Siemiatyczach, odnieśli same zwycięstwa: 2:1 z Puszczą II Hajnówka, 4:0 z Orłem Bobola I Siemiatycze i 7:0 z Orłem Bobola II Siemiatycze. Bramki zdobyli: Adam Wierzbicki (4), Adam Ilczuk (3), Adam Wincenciak (3), Konrad Buśko (1), ławomir Kietliński (1) i Dawid Łosicki (1).


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl