buy medication online
 
Pierwsze mecze rundy jesiennej Drukuj
27.09.2013.


Trzy drużyny COKiS Ciechanowiec: seniorów, juniorów młodszych i młodzików, rozpoczęły zmagania w sezonie piłkarskim 2013/2014.

Pierwsze mecze rundy jesiennej


Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili seniorzy, którzy w tym sezonie grają w grupie podlaskiej I Klasy A z dziesięcioma zespołami: BKS Jagiellonia Białystok, Tur II Bielsk Podlaski, Bocian Boćki, Pionier Brańsk, Kolejarz Czeremcha, Błyskawica Dubicze Cerkiewne, Puszcza II Hajnówka, Orzeł Kleszczele, Husar Nurzec i Iskra Wyszki.

Początek nie był najlepszy - rozegrany 25 sierpnia wyjazdowy mecz z Kolejarzem Czeremcha zakończył się dotkliwą porażką 4:1, także spotkanie 2 kolejki w Ciechanowcu z Iskrą Wyszki zakończyło się przegraną 1:2. W następnych meczach drużyna zaprezentowała się lepiej - na wyjeździe wygrała z Husarem Nurzec 1:2 i pokonała w Ciechanowcu Bociana Boćki 2:1 - po 4 kolejkach zajmuje 7 miejsce w tabeli. Wszystkie dotychczasowe gole dla COKiS Ciechanowiec zdobył Rafał Olszewski.

Juniorzy grają w tym sezonie systemem jesień-wiosna w 3 grupach: lidze wojewódzkiej oraz 2 grupach podzielonych terytorialnie. Awans do ligi wojewódzkiej uzyskują zwycięzcy dwóch grup podzielonych terytorialnie, z ligi spadają dwie ostatnie ekipy. Dwie najlepsze ekipy po rundzie jesiennej awansują do Makroregionalnej Ligi Juniora Młodszego, a pozostałe grają rundę rewanżową.

Ciechanowieccy juniorzy znaleźli się w grupie z zespołami: Piast Białystok, Skra Czarna Białostocka, Kolejarz Czeremcha, Gryf Gródek, Magnat Juchnowiec, Iskra Narew, Cresovia Siemiatycze i KS Wasilków. W pierwszym meczu pokonali Magnata Juchnowiec 4:1 po bramkach strzelonych przez Dawida Rytla (3) i Patryka Malca (1), w 2 kolejce bezbramkowo zremisowali z KS Wasilków, a w 3 kolejce zremisowali z Kolejarzem Czeremcha 1:1. Gola dla COKiS strzelił Rafał Pampuch.

 W grupie młodzików drużyny grają w systemie turniejowym podzielonym na grupy terytorialnie. Każda drużyna jest gospodarzem jednego turnieju, w którym każdy gra z każdym, mecz i rewanż na jesieni i na wiosnę. Do turnieju finałowego zakwalifikują się po dwie najlepsze drużyny z grup eliminacyjnych.

 Młodzicy COKiS Ciechanowiec wygrali swój pierwszy turniej w Hajnówce, zwyciężając 4:0 z Puszczą Hajnówka I, 4:0 z MKS Mielnik i 11:0 z Orłem Bobola II Siemiatycze. Bramki strzelali: Adam Ilczuk (8), Piotr Wierzbicki (4), Mateusz Bożyk (2), Dawid Łosicki (2), Konrad Buśko (1), Maciej Kamiński (1) i Adam Wincenciak (1).


Pierwsze mecze rundy jesiennej

Pierwsze mecze rundy jesiennej

Pierwsze mecze rundy jesiennej

fot. COKiS

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl