buy medication online
 
Ciechanowiecka część projektu "Patrz - człowiek!" Drukuj
28.09.2013.

Spektaklem w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu zakończyły się warsztaty pod hasłem "Preteksty" w ramach projektu "Patrz – człowiek!" realizowanego przez Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 
Ciechanowiecka część projektu "Patrz – człowiek!"

fot. Z. Poniatowski MPI


Artystyczne działania performatywne, zaproponowane przez biorących udział w projekcie edukatorów, miały uruchamiać wyobraźnię i przełamywać stereotypowe myślenie na temat innych kultur, wywoływać poczucie wspólnoty w zespołowym działaniu i kształtować postawy obywatelskie.

Na placu Jana Pawła II w Ciechanowcu prezentowana była towarzysząca projektowi wielkoformatowa wystawa plenerowa „Żyjemy razem”, zrealizowana w czasie poprzedniego projektu, który miał na celu uświadomienie mieszkańców Podlasia, że każdy z nas jest inny, ale żyjemy razem na tej ziemi, pod jednym niebem i powinniśmy się nawzajem szanować.

Także projekt "Patrz – człowiek!" zostanie podsumowany wielkoformatową wystawą plenerową, która w roku przyszłym zostanie zaprezentowana w Białymstoku.

Więcej informacji: www.wrotapodlasia.pl

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl