buy medication online
 
Pucharowe derby Ciechanowca Drukuj
21.08.2013.

Stało się już tradycją, że w połowie sierpnia Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu organizuje zmagania sportowe dla amatorów gry w piłkę nożną, siatkówkę plażową oraz dla kajakarzy.
 
Pucharowe derby Ciechanowca

fot. COKiS / M. Chojnowski


15 sierpnia reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca spotkały się na Stadionie Miejskim by rozegrać mecze piłki nożnej "strona na stronę". W tym roku spotkania w obu kategoriach wiekowych: do lat 30. i powyżej lat 30. wygrały reprezentacje lewobrzeżnego Ciechanowca, pokonując przeciwników 3:0.

Bramki dla zwycięzców w młodszej grupie zdobyli: Maciej Szaciłowski, Grzegorz Binaś i Kamil Murawski, a w grupie starszej: Sławomiir Pietrzykowski (1) i Marek Gieros (2).

Pomiędzy meczami "strona na stronę" rozegrano VI Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W zawodach na ciechanowieckim zalewie w kategorii jedynek kobiet pierwsze miejsce zajęła Joanna Czechowicz, drugie Ewelina Stankiewicz, a trzecie Ewa Popławska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Krzysztof Górkowski, drugie Patryk Fiedoruk, trzecie Przemysław Pełszyk.

Dwa dni później także miłośnicy siatkówki plażowej mogli sprawdzić swoje umiejętności. Wśród 4 startujacych par najlepsi okazali się Natalia Panas i Jakub Koc, na drugim stopniu podium stanęli Piotr Aneszko i Bartosz Kłosek, trzecie miejsce zajęli Michał Chojnowski i Daniel Olszewski, a czwarte Ewa Popławska i Marcin Krysik


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl