buy medication online
 
"Pytanie na śniadanie" TVP2 w Ciechanowcu Drukuj
12.07.2013.


Redaktor Tomasz Tylicki z ekipą programu "Pytanie na śniadanie" TVP2 będąc w Ciechanowcu, szukał odpowiedzi na pytanie: jakie atrakcje czekają na turystów w Gminie Ciechanowiec?

"Pytanie na śniadanie" TVP2 w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI


Prawie każdy mieszkaniec ma własne zdanie o mocnych stronach swojej gminy i sposobach na ich pokazanie, więc bardzo ciekawe jest porównanie własnych pomysłów ze spojrzeniem osoby z zewnątrz. Oglądając emitowany w ogólnopolskiej telewizji felieton, można skonfrontować własne pomysły z  tym, co wydało się interesujące Tomkowi Tylickiemu i ekipie programu "Pytanie na śniadanie".

Felieton  powstał w ramach projektu "Obszary o szczególnym znaczeniu przyrodniczym, czynnikiem rozwoju Polski Wschodniej" dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Oś priorytetowa 1. Nowoczesna gospodarka, Działanie 1.4 Promocja i współpraca. W projekcie uczestniczą gminy Drohiczyn, Ciechanowiec, Perlejewo i Siemiatycze z województwa podlaskiego oraz Konstantynów i Janów Podlaski z województwa lubelskiego.

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl