buy medication online
 
Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT Drukuj
10.07.2013.


Podczas VIII Podlaskich Targów Turystycznych została zainaugurowana XI edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT”. Głównym organizatorem konkursu od 2003 roku jest Polska Organizacja Turystyczna.

Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT

 
Od 2008 roku etap regionalny konkursu przeprowadza Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Konkurs, tradycyjnie ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich promocję, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych.

Tegoroczna edycja konkursu została nieco unowocześniona i odświeżona. Polska Organizacja Turystyczna wprowadziła innowacyjną formę zgłaszania produktów turystycznych poprzez aplikację internetową stworzoną specjalnie z myślą o konkursie. Aplikacja ma ułatwić i przyśpieszyć zgłaszanie propozycji oraz ich ocenę dla kapituły konkursu i dalsze przekazanie wniosków do etapu ogólnopolskiego. Odświeżony został również regulamin konkursu w którym bardziej szczegółowo wyjaśniono zasady udziału oraz korzyści płynące z certyfikacji produktów turystycznych przez Polską Organizację Turystyczną oraz Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną.

Nagrodą główną w Konkursie, ufundowaną przez POT dla produktu turystycznego, który zostanie wyróżniony „Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej”, będzie kampania promocyjna w kraju o wartości nie mniejszej niż  100 000 PLN. Produkty turystyczne wyróżnione Certyfikatem POT lub PROT i Wyróżnieniem Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezesa PROT zostaną włączone w wybrane, działania promocyjne prowadzone przez PROT i POT. Dla najlepszych produktów turystycznych etapu regionalnego zostaną przygotowane foldery, które będą dystrybuowane w centrach i punktach IT w regionie, na targach krajowych i zagranicznych oraz imprezach promocyjnych w których PROT weźmie udział w 2014 roku. Ponadto wszystkie produkty turystyczne wyróżnione Certyfikatem POT oraz produkt wyróżniony „Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej” otrzymają zgodę na posługiwanie się logo Certyfikatu POT w swoich materiałach promocyjnych, które jest prestiżowym wyróżnieniem oraz świadczy o rekomendacji najważniejszej organizacji turystycznej w Polsce.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie oraz tworzenia atrakcyjnych i nowatorskich produktów turystycznych, które będą zachęcały turystów do odwiedzania województwa podlaskiego, a touroperatorów do włączania produktów turystycznych do ofert przyjazdowych do regionu.

Zgłoszenia do etapu regionalnego przyjmowane są za pomocą aplikacji konkursowej, która funkcjonuje pod adresem: http://konkurs.pot.gov.pl/.

Termin zgłaszania propozycji mija z dniem 12 sierpnia 2013.

Regulamin etapu regionalnego konkursu do pobrania na www.podlaskieit.pl

W razie pytań dotyczących produktów turystycznych oraz zgłaszania propozycji poprzez aplikację, informacji udziela koordynator konkursu Pani Katarzyna Sadowska e-mail: katarzyna.sadowska@podlaskieit.pl, tel. 85 653 77 97, tel./fax. 85 732 68 31.

Więcej informacji o konkursie także na www.polskapodajdalej.pl


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl