buy medication online
 
Marsz "Szkoła bez przemocy" Drukuj
18.06.2013.


Po raz kolejny można było obserwować w Ciechanowcu działania związane z programem społecznym "Szkoła bez przemocy", który ma na celu przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałoby to zjawisko.

Marsz "Szkoła bez przemocy"


Jednym z działań w ramach programu jest Dzień Szkoły bez Przemocy - ogólnopolskie święto ludzi, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców. W gronie szkół realizujących to działanie znalazło się Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, które po raz kolejny zorganizowało Marsz "Szkoły Bez Przemocy". 

Program społeczny "Szkoła bez przemocy" prowadzi Fundacja Orange oraz grupy wydawnicze – Media Regionalne i Polskapresse. Patronat nad programem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Ambasadorami programu są: Tomasz Majewski - mistrz olimpijski w pchnięciu kulą , Leszek Blanik - mistrz olimpijski świata i Europy w gimnastyce, Piotr Gruszka - wicemistrz świata i mistrz Europy w siatkówce i Paweł Wojciechowski - mistrz świata w skoku o tyczce.

Marsz "Szkoła bez przemocy"

Marsz "Szkoła bez przemocy"

Marsz "Szkoła bez przemocy"

Marsz "Szkoła bez przemocy"

Marsz "Szkoła bez przemocy"

fot. O. R. Tomaszewska, Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl