buy medication online
 
Festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Drukuj
11.06.2013.


Tegoroczny festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wspólnie z Oddziałem Caritas im. św. Rocha i Oddziałem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającymi przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej.

Festyn sportowo-rekreacyjny z okazji

fot. Z. Poniatowski MPI/COKiS


Na placu przy plebanii na dzieci i ich mamy czekały liczne atrakcje, konkurencje mobilizujące do rywalizacji w wieloboju dla mam, slalom rowerowy, możliwość zaprezentowania swoich talentów recytatorskich, malowanie twarzy, przejażdżki motocyklami oraz Kraina Zabawy czyli zjeżdżalnia i trampolina. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się kiełbaską z grilla, bigosem, pączkami, lodami i napojami.

Druga część festynu odbyła się na kompleksie boisk Orlik przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Chodnik przy Orliku stał się galerią, w której dzieci dały barwny pokaz swoich umiejętności malarskich. Finałem festynu był rozegrany mecz piłki nożnej: rodzice, wujkowie i ciocie kontra dzieci, który zakończył się wynikiem 4:1 dla dzieci.

Każdy uczestnik konkursów, bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę za udział.          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl