buy medication online
 
Cyfryzacja telewizji naziemnej w województwie podlaskim Drukuj
06.06.2013.

Już wkrótce na większości województwa podlaskiego programy TVP będzie można oglądać w dużo lepszej jakości. Przejście z nadawania sygnału analogowego (tego, który mamy obecnie) na sygnał cyfrowy wiąże się ze stopniowym wyłączaniem starych nadajników analogowych.

Już 17 czerwca 2013 roku na większości terenu województwa podlaskiego - w szczególności Białostocczyźnie, Suwalszczyźnie oraz niewielkiej części  Ziemi Łomżyńskiej - zostaną wyłączone stare nadajniki. W pozostałej części naszego regionu - w powiecie kolneńskim, grajewskim i części łomżyńskiego przejście na sygnał cyfrowy nastąpi nieco później - 23 lipca 2013 roku.

Ważne jest, by do odbioru cyfrowego odpowiednio się przygotować. Wyłączenie nadajników analogowych oznacza, że odbiór kanałów telewizyjnych, będzie możliwy jedynie po zainstalowaniu odpowiedniego sprzętu: dekoderów typu DVBT oraz podłączeniu do anteny zewnętrznej. Chyba, że telewizor jest nowej generacji i ma ten dekoder już wbudowany. 

Wszelkie szczegóły techniczne są starannie opisane i zilustrowane na stronie  www.cyfryzacja.gov.pl. Informacje  można także znaleźć pod bezpłatnym numerem telefonu  800 007 788.

Podlaski Urząd Wojewódzki, wspólnie z białostockim oddziałem Telewizji Polskiej  oraz białostocką delegaturą Urzędu Komunikacji Elektronicznej prowadzą szeroko zakrojoną kampanię informacyjną. Zależy nam bardzo na tym by o koniecznych przygotowaniach dowiedziało się jak najwięcej osób.  Jednym z elementów kampanii są konwoje cyfrowe, które docierają do wielu miejscowości w regionie. Podczas pobytu w danej miejscowości specjaliści informują  o szczegółach technicznych, sprzęcie, ustawieniu anten.

Konwój cyfrowy w Ciechanowcu ustawi się 10 czerwca o godz. 12.00 przy Placu 3 Maja.


Cyfryzacja telewizji naziemnej w województwie podlaskim
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl