buy medication online
 
"Synchronizacja 2013" w Ciechanowcu - otwarcie sezonu motocyklowego Drukuj
16.05.2013.


Motocykliści z Podlasia i sympatycy pojazdów jednośladowych z innych regionów Polski rozpoczęli sezon motocyklowy  udziałem w zlocie "Synchronizacja 2013".

"Synchronizacja 2013" w Ciechanowcu - otwarcie sezonu motocyklowego

fot. Z. Poniatowski MPI


W paradzie na trasie od Bielska Podlaskiego do Ciechanowca wzięło udział prawie tysiąc motocykli. Kolumna pojazdów rozciągnęła się na przestrzeni 6 kilometrów, a wjazd do Ciechanowca zajął kilkanaście minut. Pod dużym wrażeniem byli ci, którzy zobaczyli paradę różnych motocyklowych marek, stylów, pojemności silników, emitowanych decybeli i kolorów lakieru na trasie od rogatek miasta do placu Ks. Kluka. Tak duża liczba pojazdów ustawiła się nie tylko na placu przed kościołem, ale też na sąsiadujących parkingach i ulicach.

Zlot rozpoczął się mszą świętą w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu koncelebrowaną w intencji motocyklistów wszelkiego stanu. Pieniądze zebrane na tacę podczas mszy przeznaczone zostaną na dofinansowanie organizowanego przez ciechanowieckich duszpasterzy wypoczynku dzieci nad morzem i wyjazd na Litwę. W sumie udało się zebrać około 2 tys. złotych.

W organizację "Synchronizacji 2013" oprócz inicjatora zlotu kapelana motocyklistów księdza Janusza Szymańskiego z motocyklowej grupy Godboys, czynnie włączyli się księża parafii pw. Trójcy Przenajświętszej, władze samorządowe Gminy Ciechanowiec, ochotnicza straż pożarna, policja oraz lokalne firmy. Na majowym pikniku przygotowanym na placu przy kościele wystąpiły zespoły "SlowHand" z Bielska Podlaskiego i "Rocking Heaven" z Ciechanowca, był grill, ognisko i stoiska z jedzeniem oferowanym przez ciechanowieckie zakłady gastronomiczne. Nie zabrakło pamiątek z Ciechanowca, w tym specjalnie wydanej z okazji zlotu naklejki „Synchronizacja 2013 - Ciechanowiec przyjazny motocyklom”.          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl