buy medication online
 
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Drukuj
10.05.2013.


Drużyny z trzech ciechanowieckich jednostek OSP uczestniczyły w Gminnych Eliminacyjnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

fot. Z. Poniatowski MPI


Rozgrywane według regulaminu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej zawody sportowo-pożarnicze mają mobilizować strażaków-ochotników do intensywnego szkolenia pożarniczego, wpływającego na skuteczne prowadzenie akcji ratowniczo-gaśniczych, popularyzować wśród społeczeństwa zagadnienia ochrony przeciwpożarowej i przygotowywać do startu w zawodach wyższego szczebla.

W zawodach biorą udział 9. osobowe drużyny w jednolitych ubiorach i uzbrojeniu osobistym, i z własnym sprzętem zgodnym z wymogami danej konkurencji: ćwiczenia bojowego czy sztafety pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami. Na wynik drużyny składa się suma punktów uzyskanych za czas wykonania konkurencji (1 s = 1 pkt) oraz punktów karnych przyznawanych za niezgodne z regulaminem wykonanie czynności. Zwycięża drużyna, która uzyskała najmniejszą łączną sumę punktów.

Ciechanowieckie zawody sędziowali przedstawiciele Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem: brygadier Zbigniew Zalewski, młodszy brygadier Maciej Krajewski i starszy kapitan Grzegorz Kulesza. Po podsumowaniu wyników I miejsce zajęła drużyna OSP Ciechanowiec, II miejsce drużyna OSP Koce-Basie a III miejsce drużyna OSP Wojtkowice Stare. Puchary, medale i okolicznościowe dyplomy wręczyli strażakom Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Ciechanowcu Mirosław Reczko i Komendant Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Ciechanowcu Marek Klejzerowicz.

Zwycięska drużyna OSP Ciechanowiec będzie reprezentowała naszą gminę na odbywających się za miesiąc w Ciechanowcu Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl