buy medication online
 
Talenty, talenty... Drukuj
03.04.2013.


Już od 20 lat w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu, odbywa się cykl konkursów pod hasłem „Talenty, talenty…”. Każdy uczeń może wystąpić w wybranej przez siebie kategorii i udowodnić swój talent.

Talenty, talenty…


Można było zaprezentować recytację, piosenkę, taniec, umiejętność gry na instrumencie, występy sportowe, wykazać się wiedzą ogólną czy talentem plastycznym.

Tegoroczne "Talenty 2013" odbyły się pod hasłem "Cuda i dziwy". Wiąże się to Rokiem Juliana Tuwima, mottem przewodnim było: "A zobaczyłem ten świat uroczy, gdy miałem właśnie przymknięte oczy…".

Zaczęło się od pokazu mody ekologicznej, w którym wzięły udział klasy 0-6, prezentując oryginalne ,,śmieciowe” stroje. Kolorowy pokaz mody ekologicznej wzbudził wielki aplauz publiczności. Następnie odbyła się brawurowa inscenizacja wiersza Jana Brzechwy pt. „Rzepka”. W rolę rzepki wcieliła się pani Ewa Wróblewska, dziadka grał dyrektor szkoły Krzysztof Pełszyk, babcią była pani Joanna Kuczabo, pozostałe role odegrali uczniowie. Narratorem i reżyserem była pani Ewa Głuchowska.

Kolejnym punktem dnia był występ zespołu ,,I Krzy Ja” założonego w przeciągu dwóch dni, w składzie: dyrektor Krzysztof Pełszyk i nauczyciele Ireneusz Bańkowski i Jacek Dudek, którzy zaśpiewali znane wszystkim piosenki. Publiczność była pod wrażeniem olbrzymiego talentu nauczycieli, a zachwyt był tak duży, że bisom nie było końca

www.kopernik.webd.pl

                                                

Krystyna Łochnicka
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w CiechanowcuTalenty, talenty…

Talenty, talenty…

Talenty, talenty…

Talenty, talenty…

Talenty, talenty…

fot. Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl