buy medication online
 
Bal Klubu Seniora "Chwilowo młodzi" Drukuj
18.02.2013.


Działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" zorganizował tradycyjny bal karnawałowy, na który zaproszono także przedstawicieli zaprzyjaźnionych Klubów Seniora z Szepietowa i Klukowa.


Bal Klubu Seniora "Chwilowo młodzi"

fot. M. Chojnowski


Przy muzyce kapeli "Kłosy" seniorzy udowodnili, że są pełni energii i radości życia, a ich nogi nadal rwą się do tańca. Uczestnicy zabawy nie kryli zadowolenia z mile spędzonych chwil, podczas których mogli spotkać się, porozmawiać i potańczyć w przyjacielskim gronie. Młodzież z działającego w COKiS zespołu Tanecznego CC Squad przygotowała dla seniorów program artystyczny.

Klub Seniora powstał wiosną 1997 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury. Od 13 marca 2004 roku przyjął nazwę Klub Seniora "Chwilowo Młodzi". Od początku powstania jedną z form działalności jest organizowanie wystaw twórczości amatorskiej członków klubu, spotkania autorskie twórców poezji, wycieczki, tradycją stały się już coroczne zabawy karnawałowe. W 2013 rok Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" wkroczył pod kierownictwem nowego prezesa Mirosławy Pelinko, zastępcą prezesa została wybrana Elżbieta Biała.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl