buy medication online
 
Wielki bal u przedszkolaków Drukuj
13.02.2013.

 

Karnawał to czas balów i zabaw, to blask cekinów i barwnych strojów. Jak co roku, bal w ciechanowieckim przedszkolu wywołał wiele emocji, które udzieliły się nie tylko dzieciom, ale opiekunkom i rodzicom.

Wielki bal u przedszkolaków


Zabawę prowadziło dwóch klaunów. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych w bajkowych i kolorowych przebraniach, w karnawałowej scenerii, bawiły się przy rytmach największych przebojów. Oprócz popisów tanecznych, dzieci brały udział w konkursach i zabawach, a wszyscy zwycięzcy byli nagradzani.

Podczas balu odwiedził przedszkolaków niespodziewany gość, proboszcz Parafii Trójcy Przenajświętszej ks. Tadeusz Kryński, który w ramach niespodzianki przyniósł cukierki i pączki. Uśmiech malował się na twarzach wszystkich uczestników zabawy, dla dzieci były to niezapomniane chwile spędzone w świecie baśni i fantazji.

Bale dostarczają dzieciom wiele przeżyć i radości. Przygotowując je - pamiętamy o tym, że zabawy przy muzyce rozwijają u dzieci inwencję twórczą, wpływają na ich poziom koordynacji słuchowo- ruchowej i zaspokajają naturalną potrzebę ruchu.

                                                

Marta Mazur
Przedszkole w CiechanowcuWielki bal u przedszkolaków

Wielki bal u przedszkolaków

Wielki bal u przedszkolaków

Wielki bal u przedszkolaków

Wielki bal u przedszkolaków

fot. Przedszkole w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl