buy medication online
 
Orkiestra Dęta COKiS na galowo Drukuj
03.01.2013.

 

Logotypy projektu

"Orkiestra Dęta COKiS na galowo" to projekt, który realizowany był przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Celem projektu było pobudzenie inicjatyw lokalnych oraz stworzenie na poziomie lokalnym warunków do rozwoju twórczości artystycznej młodzieży, zaangażowanie młodzieży do rozwijania zainteresowań muzycznych, integracja grupy, zwiększenie motywacji do wspólnego działania oraz prezentacja osiągnięć przed lokalną społecznością.

Obecna Orkiestra Dęta kontynuuje tradycje Orkiestry Strażackiej z ponad stuletnią tradycją. Grały i grają w niej pokolenia muzyków amatorów. Orkiestra jest obecna na wszystkich uroczystościach państwowych i religijnych w mieście, gminie oraz w okolicznych miejscowościach.

Rezultatem projektu było wyposażenie Orkiestry w galowe mundury, które ujednoliciły wygląd i wykreowały odpowiedni wizerunek Orkiestry Dętej COKiS.

Realizacja projektu możliwa była dzięki wsparciu finansowemu uzyskanemu w ramach Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie - Stowarzyszenie TUTOR.

Nie jest to jedyny projekt realizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Wcześniejsze projekty to: "Orkiestra Dęta COKiS i mażoretki", "Taniec to moja pasja" i "Szlachcic na zagrodzie - czyli, jak to ze szlachtą bywało...".

                                                

Mirosława Chojnowska
Dyrektor COKiSOrkiestra Dęta COKiS na galowo

Orkiestra Dęta COKiS na galowo

Orkiestra Dęta COKiS na galowo

Orkiestra Dęta COKiS na galowo

Orkiestra Dęta COKiS na galowo

fot. Z. Poniatowski MPI/fot.ciechanowonline.pl

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl