buy medication online
 
Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy - Dzień Pracownika Socjalnego Drukuj
29.11.2012.


Podlascy pracownicy służb społecznych uczestniczyli w "Seminarium upowszechniającym dobre praktyki w pracy socjalnej", realizowanym w ramach projektu systemowego „Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy – szkolenia oraz specjalistyczne doradztwo dla kadr instytucji pomocy społecznej”.

Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy

Głównym celem spotkania była prezentacja dobrych praktyk w pracy socjalnej i wzmocnienie współdziałania służb społecznych na terenie województwa podlaskiego. Podczas seminarium zostały omówione zagadnienia związane z pracą socjalną w odniesieniu do współcześnie zachodzących zmian społeczno-gospodarczych.

Jednocześnie spotkanie było okazją do świętowania Dnia Pracownika Socjalnego. W trakcie uroczystości Wydział Polityki Społecznej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku specjalnymi wyróżnieniami nagrodziły osoby, które najaktywniej uczestniczyły w projekcie „Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy..." w 2012 roku. Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski wręczył pracownikom socjalnym z Podlasia odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska za zasługi w pracy socjalnej oraz działalności na rzecz systemu pomocy społecznej została udekorowana srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy

Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy

Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy

Bądź Aktywny, Bądź Najlepszy

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl