buy medication online
 
Świadczenie usług rehabilitacyjnych w Szpitalu w Ciechanowcu Drukuj
05.10.2012.

W Ciechanowcu odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Sportu Rady Miejskiej w Ciechanowcu oraz Komisji Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Wysokomazowieckiego, tematem którego było świadczenie usług rehabilitacyjnych w Szpitalu w Ciechanowcu.

W spotkaniu, oprócz radnych Rady Powiatu Wysokomazowieckiego i Rady Miejskiej w Ciechanowcu uczestniczyli Starosta Wysokomazowiecki, Burmistrz Ciechanowca, Sekretarz Gminy Ciechanowiec, Skarbnik Gminy Ciechanowiec i Dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem.

Po wysłuchaniu informacji na temat obecnej sytuacji Pracowni Rehabilitacyjnej i planach rozwoju na następny okres, który będzie kontraktowany przez NFZ (od 2015 r.), zebrani długo dyskutowali nad możliwościami finansowania i zachowania usług rahabilitacyjnych w Ciechanowcu.

Do końca 2012 roku nadal będą świadczone w Ciechanowcu usługi rehabilitacyjne i jest nadzieja na zachowanie takiego stanu rzeczy w 2013 roku. Radni obu jednostek samorządu terytorialnego wyrazili wzajemną życzliwość i wolę wypracowania wspólnego rozwiązania istniejącego problemu.


Świadczenie usług rehabilitacyjnych w Szpitalu w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl