buy medication online
 
Infokiosk - informacja turystyczna na wyciągnięcie ręki Drukuj
28.09.2012.

  Infokiosk - informacja turystyczna na wyciągnięcie ręki

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi realizuje projekt  „Promujmy Polskę razem” finansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 6.3 „Promocja turystycznych walorów Polski".

W ramach komponentu B „Wdrażanie sieci urządzeń prezentacyjnych” przekazywane są do certyfikowanych punktów informacji turystycznej zestawy komputerowe i infokioski, które umożliwią turystom całodobowy dostęp do informacji turystycznej lokalnej, regionalnej i krajowej. Elektroniczne urządzenia pozwolą na odnalezienie atrakcji turystycznych, bazy noclegowej czy kalendarza wydarzeń regionalnych.

Dzięki poddaniu się ocenie Komisji Certyfikacyjnej i uzyskaniu Certyfikatu potwierdzającego kategorię (***), Punkt Informacji Turystycznej w Ciechanowcu znalazł się wśród 8 podlaskich (135 w kraju) PIT, które otrzymały infokioski i 17 podlaskich (93 w kraju) PIT, które otrzymały gotowe do użycia zestawy komputerowe.

Działania podejmowane w ramach projektu „Promujmy Polskę razem” są jednocześnie elementem programu wspierającego budowę Polskiego Systemu Informacji Turystycznej (PSIT) i pracę nad narodowym serwisem informacyjnym www.polska.travel, tłumaczonym na ponad 20 wersji językowych.

Z infokiosku przy Punkcie Informacji Turystycznej na placu 3 Maja w Ciechanowcu można korzystać przez całą dobę. Na razie prezentowane są w nim informacje turystyczne ogólnopolskie zamieszczone w serwisie www.polska.travel. W ostatnim kwartale tego roku rozpoczną się szkolenia regionalnych operatorów, którzy będą wprowadzać do systemu informacje regionalne i lokalne, które utworzą Repozytorium Informacji Turystycznej.


 Infokiosk - informacja turystyczna na wyciągnięcie ręki

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl