buy medication online
 
Rozpoczyna się druga edycja turnieju "Orlik Volleymania" Drukuj
30.08.2012.

 Rozpoczyna się druga edycja turnieju „Orlik Volleymania”


„Orlik Volleymania”, największy turniej siatkarski  dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 15 lat już rozpoczęty. Tegoroczna edycja obejmie wszystkie 16 województw. Tym samym będziemy świadkami wielkiego siatkarskiego wydarzenia jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Premierowa edycja „Orlik Volleymania” odbyła się w 2011 roku i swoim zasięgiem objęła cztery województwa. Prawie 4 tysiące chłopców i dziewcząt rywalizowało o miano najlepszej drużyny siatkarskiej w kraju. W tym roku turniej zostanie rozegrany we wszystkich województwach w Polsce. Będzie to niespotykane przedsięwzięcie organizacyjne i wielka szansa dla młodych siatkarzy oraz ich fanów.

Rekrutacja do turnieju rozpoczęła się 20 sierpnia i będzie trwała do 8 września. Tegoroczny turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. W młodszej kategorii wiekowej będą rywalizować zawodnicy z roczników 1999 i 2000. W starszej grupie wiekowej do walki staną roczniki 1997 i 1998. W pierwszym etapie, w eliminacjach do finałów wojewódzkich, udział weźmie 8 obiektów wielofunkcyjnych Orlik w każdym z 16 województw. Najlepsze zespoły awansują do szesnastu finałów wojewódzkich. Stąd już prosta droga do Wielkiego Finału, który odbędzie się w Sopocie na Placu Mancowym, 6-7 października.

W województwie podlaskim jednym z wybranych Orlików jest obiekt w Ciechanowcu przy ul. 11 Listopada 5a.

Zgłoszenia do turnieju przyjmują: na Orliku – Animator oraz mailowo koordynator wojewódzki: podlaskie@orlikvolleymania.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać: „Zgłoszenie Ciechanowiec”).

Zapraszamy do udziału w turnieju drużyny szkolne i UKS, reprezentacje organizacji pracujących z dziećmi oraz tzw. „dzikie drużyny” (posiadające dorosłego opiekuna).

Więcej informacji o turnieju: www.orlikvolleymania.pl

 
                                   

Joanna Skowrońska
Koordynator turnieju województwa podlaskiego

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl