buy medication online
 
Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania" Drukuj
10.08.2012.

Międzynarodowy Festiwal Folkloru

 
Po raz kolejny w Ciechanowcu gościły zespoły folklorystyczne w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Folkloru "Podlaskie Spotkania".

Festiwal corocznie odbywa się w kilku miejscowościach Podlasia: Bielsku Podlaskim, Boćkach, Brańsku, Ciechanowcu, Szepietowie i Wysokiem Mazowieckiem. Celem festiwalu jest ocalenie od zapomnienia tradycji ludowych, poznanie folkloru innych narodów, innych krajów, a przy okazji promowanie folkloru Podlasia.

Organizatorami VII Międzynarodowego Festiwalu Folkloru "Podlaskie Spotkania” byli: Bielski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Kultury w Brańsku, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Skowronki” z Brańska, Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. 

Na scenie w parku na placu Jana Pawła II w Ciechanowcu wystąpiły zespoły: ZESPÓŁ TAŃCÓW NARODOWYCH z Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, KWARTET ,,CZEREMSZYNA" z Głogowa woj. dolnośląskie, KUD DIMITRIJE KOTUROVIC z Serbii, ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ,,WIWATY" z Pobiedzisk woj. wielkopolskie, DANCE GROUP ,,RANDINS" z Łotwy, FOLK DANCE ENSEMBLE “DERVENTA” z Bośni i Hercegowiny, ARTYSTYCZNY ZESPÓŁ LUDOWY ,,PROMNI” SGGW z Warszawy, GRUPPO FOLK CITTA DI RAFFADALI z Sycylii oraz FOLK GROUP ,,JASENKA" z Czech.


          Więcej zdjęć...

 Międzynarodowy Festiwal Folkloru

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl