buy medication online
 
Kolejne suksesy sportowe Rafała Rusiniaka Drukuj
01.08.2012.
Kolejne suksesy sportowe Rafała Rusiniaka

Rafał Rusiniak z Ciechanowca po kwietniowym Warszawskim IV Biegu Dookoła ZOO, w którym zajął czwarte miejsce (dystans 10 000 m, czas 34:45), każdy start kończy na podium.

W maju wystartował w warszawskim biegu GO Run, odbywającym się w Parku Szczęśliwickim i będącym połączeniem biegu przełajowego i biegu górskiego. W tym biegu na dystansie 5 000 m uzyskał czas 15:51,21, co pozwoliło mu na zajęcia drugiego miejsca w klasyfikacji ogólnej i pierwszego miejsca wśród juniorów. W czerwcu wziął udział w biegu  I. Siemiatycka Wieczorna „Dycha”. Rywalizując z zawodnikami z Polski i Białorusi zajął trzecie miejsce z czasem  35:39,8. W lipcu ponad 450 zawodników ukończyło I. Bieg "Morskie Oko" na warszawskim Mokotowie. Na 5 km trasie wytyczonej wokół trzech parkowych jezior, uzyskał czas 16:28 i zajął drugie miejsce.

Rafał Rusiniak jest zawodnikiem LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Swoją przygodę z bieganiem rozpoczął w ciechanowieckim gimnazjum, trenując pod okiem trenera Cezarego Koziarskiego, po czym przeszedł pod opiekę trenera Pawła Grygo. Startuje na stadionie i w biegach ulicznych, na dystansach od 1 500 m do 10 000 m. Swoją dalszą drogę życiową wiąże ze sportem - po ukończeniu ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu zdał na AWF w Warszawie.

 
Kolejne suksesy sportowe Rafała Rusiniaka

Kolejne suksesy sportowe Rafała Rusiniaka

Kolejne suksesy sportowe Rafała Rusiniaka

fot. www.januszlaskowski.pl


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl