buy medication online
 
Dzień Szkoły bez Przemocy Drukuj
11.06.2012.

 

Dzień Szkoły bez Przemocy

W roku szkolnym 2011/2012 rozpoczęła się VI edycja Programu społecznego „Szkoła bez przemocy", który ma na celu przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałoby to zjawisko.

Jednym z działań w ramach Programu jest Dzień Szkoły bez Przemocy - ogólnopolskie święto ludzi, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców. W tym roku został zorganizowany już po raz piąty. W gronie szkół realizujących to działanie znalazło się Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, które po raz trzeci zorganizowało Marsz „Szkoły Bez Przemocy”. Uczestnicy ciechanowieckiego Marszu pokonali trasę od budynku gimnazjum do centrum miasta, skandowali hasła i nieśli transparenty „Szkoły Bez Przemocy”, a także transparenty nawiązujące do idei kibicowania fair play.

Program społeczny "Szkoła bez przemocy" prowadzi Fundacja Orange oraz grupy wydawnicze – Media Regionalne, Polskapresse oraz Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Patronat nad Programem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

źródło: www.szkolabezprzemocy.pl

Dzień Szkoły bez Przemocy

Dzień Szkoły bez Przemocy

fot. A. U. Kieliszek MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl