buy medication online
 
Pierwsze mecze rundy wiosennej Drukuj
24.04.2012.

Pierwsze mecze rundy wiosennej 

 fot. Z. Poniatowski MPI

Najwcześniej wiosenną rundę rozgrywek piłkarskich sezonu 2011/2012 rozpoczęli trampkarze, którzy rozegrali już mecze z trzech kolejek.

1 kwietnia gościli w Ciechanowcu piłkarzy MOSiR Siemiatycze, których pokonali 6:1. Bramki dla COKiS Ciechanowiec zdobyli: Bartek Binaś (2), Dawid Rytel, Karol Wąsak, Michał Kowalczuk i Patryk Godlewski. 4 kwietnia piłkarze COKiS pojechali do Mielnika, gdzie zremisowali z gospodarzami MKS Mielnik 2:2 - bramki: Dawid Rytel i Patryk Malec. Spotkanie 15 kwietnia z drużyną Magnat Juchnowiec zakończyło się zwycięstwem 4:1, po bramkach strzelonych przez Dawida Rytla (3) i Patryka Godlewskiego.

Po ostatniej kolejce COKiS Ciechanowiec zajmuje w tabeli 3 grupy trampkarzy 6 miejsce z 25 pkt.

Drużyna młodzików po bramkach Przemka Susoła (4) i Szymona Kamińskiego zwyciężyła w pojedynku z MOSiR Siemiatycze 5:1 i zajmuje 2 miejsce w tabeli grupy 2 młodzików, przegrywając z drużyną Wissa Szczuczyn tylko stosunkiem bramek (Wissa 61:10, COKiS 57:7).

Grająca w 1 grupie podlaskiej w klasie B drużyna seniorów zremisowała z LZS Orzeł Kleszczele 2:2 (bramki: samobójcza i zdobyta po strzale Michała Kulczakiewicza). Seniorzy COKiS po 10 kolejkach zgromadzili 17 pkt i zajmują 4 miejsce. Z rozgrywek po rundzie jesiennej wycofały się KS Uhowo i MKS II Mielnik.
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl