buy medication online
 
VI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka Drukuj
04.04.2012.

VI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka 

W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu rozegrany został VI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca.

Ciechanowiecki turniej zyskuje na znaczeniu, z każdym rokiem przybywa chętnych do rywalizacji – w tegorocznym o zwycięstwo rywalizowało 25 pań i 71 panów, startujących w 4 kategoriach wiekowych. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim (7 rund po 15 minut, pary kojarzone komputerowo), a sędzią głównym zawodów był instruktor i sędzia klasy I, Sławomir Zbigniew Sobociński.

W kategorii wiekowej I (seniorów) zwyciężyli Kamila Wojtkowska (Ciechanowiec) i Tomasz Ołowski (Nur); w kategorii II (16) Agnieszka Boguszewska (Perlejewo) i Piotr Niedbała (Łomża); w kategorii III (13) Klaudia Guziak (Wyliny-Ruś) i Szymon Sienkiewicz (UKS Żak Łomża); w kategorii IV (10) Monika Marcińczyk (UKS Żak Łomża) i Michał Marcińczyk (UKS Żak Łomża).

Zainteresowani mogą poznać wszystkie informacje na temat zawodników, kojarzenia par i wyników turnieju na stronie www.chessarbiter.com.

Czesław Burdziuk (1945-2006) - przez 30 lat swojej pracy zawodowej był aktywnym animatorem sportu w Ciechanowcu. Jego największe sukcesy jako trenera związane były z piłką siatkową oraz z szachami – uczył dzieci i młodzież gry w szachy, organizował wyjazdy na turnieje.

          Więcej zdjęć...

VI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl