buy medication online
 
Ciechanowiec na Międzynarodowych Targach ITB Berlin Drukuj
11.04.2012.

  Ciechanowiec na Międzynarodowych Targach ITB Berlin
Województwo podlaskie promowało swoje atrakcje turystyczne, w tym atrakcje i oferty turystyczne Gminy Ciechanowiec, na ITB Berlin jednych z największych targów turystycznych na świecie, przyciągających rekordową liczbę wystawców i zwiedzających - ponad 170 tysięcy osób.

Targi odbyły się na terenach wystawowych ICC Berlin. 26 hal wystawienniczych zajmujących łącznie 160 000 m2, na których zaprezentowało się ponad 11 tys. wystawców z 200 krajów, w tym około 70 wystawców z Polski. Targi podzielone zostały według kontynentów oraz na segmenty rynku, takie jak: zakwaterowanie, turystykę biznesową, środki transportu, touroperatorów i biura podróży, organizacje i stowarzyszenia turystyczne, czy trendy i wydarzenia.

Pierwsze trzy dni targów to dni branżowe, podczas których odbywają się spotkania, natomiast dwa ostatnie dni były dniami otwartymi dla wszystkich odwiedzających, którzy mogli zainspirować się na tegoroczne wakacje między innymi zwiedzając polskie stoisko narodowe zajmujące rekordową powierzchnię 1472 m2.

Gmina Ciechanowiec była reprezentowana przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną, której jest członkiem. Pierwszego dnia targów na Polskim Stoisku Narodowym gościła Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha, która miała okazję zapoznać się z wydawnictwami promującymi Ciechanowiec. 
 
źródło: PROT

Ciechanowiec na Międzynarodowych Targach ITB Berlin

fot. PROT

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl