buy medication online
 
"Edukacja poprzez Karate - druga edycja" Drukuj
29.03.2012.

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate realizuje projekt „Edukacja poprzez Karate - druga edycja”, do uczestnictwa, w którym zgłosiło się 50 mieszkańców w wieku od 9 do 27 lat, z powiatów zambrowskiego i wysokomazowieckiego, w tym aż 12 mieszkańców z terenu Gminy Ciechanowiec (5 dziewcząt i 7 chłopców).

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Zajęcia będą nosiły charakter treningów wraz z elementami edukacyjnymi, odbędą się też spotkania integracyjne wraz z wyżywieniem i wykładami (w całości finansowane ze środków unijnych). Warsztaty trwać będą przez trzy miesiące (od marca do maja 2012 roku). Treningi prowadzić będą Shihan Artur Więzowski 5 dan i Sensei Robert Gaździk 1 dan Polska Federacja IBK.

Jest to już czwarty projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki realizowany przez Mazowiecko-
Podlaski Klub Karate na terenie powiatów zambrowskiego i wysokomazowieckiego, przeznaczony dla dzieci i młodzieży. W poprzednich projektach uczestniczyło
ponad 230 osób.

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate przez cały okres działania dochował się wielu wybitnych zawodników, którzy stawiali na najwyższych stopniach podium. Klub obejmuje swoim działaniem miejscowości: Ciechanowiec, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Szumowo, Kołaki Kościelne, Nowe Piekuty, Łomża czy Szumowo i ciągle się rozwija. Jest organizatorem Międzynarodowych Turniejów Karate. Co roku dzieci i młodzież wyjeżdża na obozy sportowo-wypoczynkowe organizowane przez Klub.

                                                           Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

Edukacja poprzez Karate

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl