buy medication online
 
Mistrzostwa Polski International Budokai Karate Drukuj
16.12.2011.

W hali sportowej miejskiego Gimnazjum w Zambrowie odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate (Kyokushin). Organizatorem Mistrzostw  był Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Ciechanowca. Komitet organizacyjny utworzyli: przewodniczący Michał Daniłowski (radny Zambrowa), oraz Robert Gaździk (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate), Michał Klimowicz (radny Zambrowa) i Artur Więzowski (dyrektor IBK Polska – 5 dan).

Mistrzostwa skupiły dużą ilość zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych. Walki były ciężkie i emocjonujące, szczególnie w kategorii K1, MMA i Full Kontakcie. Odbywały się w ringu, co uatrakcyjniło całe zawody i wzbudziło duże emocje wśród publiczności i samych startujących. Gościem honorowym Mistrzostw był Kancho Gerard Gordeau (9 dan) - Prezydent International Budo Kai, wybitny i legendarny Mistrz Kyokushin Karate i UFC.

W Mistrzostwach Polski IBK wystąpiło kilku utytułowanych zawodników: Cem Senol z Holandii, Piotr Piotrowski z Zambrowa, a także zawodnicy z Czeczenii na co dzień ćwiczący w Zambrowie. Sędzią Głównym zawodów był Shihan Zbigniew Szkopiak (5 dan), a asystował mu na macie Sensei Mirosław Jędrowski  (4 dan) - członkowie Zarządu Polskiej Federacji IBK.

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został Cem Senol (Holandia), najlepszą zawodniczką Kristina Adamowicz (Tarnowskie Góry), a najlepszym Juniorem Nurdi Taipow  (Zambrów).

Zdobywcami brązowych medali zostali zawodnicy z Ciechanowca: Szymon Biały, Patrycja Bielińska, Maciej Gawryś i Krystian Koc.

                                                          Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 
Mistrzostwa Polski International Budokai Karate

Mistrzostwa Polski International Budokai Karate

Mistrzostwa Polski International Budokai Karate

Mistrzostwa Polski International Budokai Karate

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl