buy medication online
 
Paweł Nastula na Podlasiu Drukuj
24.11.2011.

 Paweł Nastula na Podlasiu

Mistrz Olimpijski w judo, dwukrotny mistrz świata i trzykrotny mistrz Europy Paweł Nastula gościł na Podlasiu na zaproszenie Mazowiecko-Podlaskiego Klubie Karate, celem przeprowadzenia cyklu seminariów szkoleniowych poświęconych technikom i taktyce walki MMA.

Podczas otwarcia seminarium Paweł Nastula otrzymał z rąk Shihan Artura Więzowskiego 5 Dan, certyfikat Honorowego Członkowstwa Polskiej Federacji IBK. Miłym akcentem było wręczenie przez Mistrza, certyfikatu na najwyższy stopień uczniowski 1 kyu dla wychowanka Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, obecnie zawodnika MMA, Piotra Piotrowskiego, który należy do wybitnych fighterów z naszego regionu i ma już swoją silną pozycję w kraju. Z klubem związany jest od 2000 roku, gdzie w tym czasie zdobył tytuł mistrza Polski i mistrza Pucharu Polski w Oyama Karate i Kyokushin Karate.

W seminariach wzięli udział zawodnicy z Ciechanowca, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego i Łomży. Seminaria są współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

                                                                          Mazowiecko-Podlaski Klub Karate 
                   
Paweł Nastula na Podlasiu 

Paweł Nastula na Podlasiu

Paweł Nastula na Podlasiu

Paweł Nastula na Podlasiu

Paweł Nastula na Podlasiu

fot.Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl