buy medication online
 
Ciechanowiec na międzynarodowych targach TOUR SALON 2011 Drukuj
28.10.2011.

Ciechanowiec na międzynarodowych targach TOUR SALON 2011


Kraina "Pradolina Bugu i Nurca", a w tym Ciechanowiec, została zaprezentowana na XXII Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, które odbyły się 19-22 października na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na targach, które odwiedziło blisko 30 000 zwiedzających, kompleksową ofertę regionów, tour operatorów, biur podróży, uzdrowisk oraz przewoźników, zaprezentowało 750 firm z 43 krajów, m.in. Armenii, Austrii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chin, Chorwacji, Czech, Cypru, Danii, Dominikany, Egiptu, Francji, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Irlandii, Izraela, Japonii, Kenii, Litwy, Maroko, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Palestyny, Portugalii, RPA, Rosji, Rumunii, Słowacji, Tunezji, Turcji, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz oczywiście z Polski.

Gmina Ciechanowiec prezentowała krainę "Pradolina Bugu i Nurca", która powstała w ramach projektu „Rozwój przedsiębiorczości w ramach sieci Opowieści z Narwi” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 2.2.1 "Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Pierwsze dwa dni targów skierowane były do ekspertów i specjalistów z branży, następne umożliwiały zwiedzanie szerokiej publiczności. Stoisko "Pradolina Bugu i Nurca", na którym zaprezentowano materiały informacyjno-promocyjne pokazujące Ciechanowiec i potencjał turystyczny gminy, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W czasie targów promowany był także nowy produkt stworzony przez wszystkich partnerów sieci - katalog Atrakcje "Opowieści z Narwi", oferujący ponad 500 atrakcji turystycznych regularnie czynnych i dostępnych dla turystów.

W ramach targów odbyło się wiele dodatkowych imprez: Przegląd Książki Turystycznej i Krajoznawczej, Poznański Festiwal Podróży i Fotografii, konferencja dotycząca EURO 2012 oraz konferencja Travel 2.0. Podczas gali na Tour Salon w Poznaniu zostały rozdane różnego rodzaju nagrody branżowe. "Opowieści z Narwi" otrzymały Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2011 roku.

Projekt „Rozwój przedsiębiorczości w ramach sieci Opowieści z Narwi” ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez instytucje z terenu województwa: podlaskiego, lubelskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. W każdym z tych województw wybrane zostały krainy w tym Pradolina Bugu i Nurca, w skład której wchodzi Gmina Ciechanowiec.

W ramach projektu dostawcy usług turystycznych w poszczególnych krainach tworzą sieciowy produkt turystyczny, w formie pakietu biletowego, w którym zbierane są atrakcje, tworzone są aktywne pakiety pobytowe łączące bazy noclegowo-gastronomiczne z aktywną formą wypoczynku po terenie krainy (pieszą, rowerową, kajakową).


          Więcej zdjęć...

Ciechanowiec na międzynarodowych targach TOUR SALON 2011

fot. PIT

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl