buy medication online
 
Krzysztof Choiński, były wiceprezydent Łomży, nie żyje Drukuj
18.10.2011.

 Krzysztof Choiński
Krzysztof Choiński, zastępca Prezydenta Łomży w latach 2002-2010, nie żyje. Jego ciało zostało odnalezione w środę nad rzeką Narew pod Łomżą. Zostawił żonę, pięcioro dzieci i dwoje wnucząt. Miał 53 lata.

W swoim zawodowym życiu Krzysztof Choiński związany był z oświatą. Ukończył studia pedagogiczne w Pułtusku. Pracował jako nauczyciel i dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej, później był nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży, Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży i Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łomży. Jako zastępca Prezydenta Łomży był odpowiedzialny m.in. za łomżyńską oświatę, kulturę, sport i pomoc społeczną. Po odejściu z Urzędu Miejskiego pracował jako wicedyrektor w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łomży.

Sprawę śmierci Krzysztofa Choińskiego bada Prokuratura Okręgowa w Łomży. Jak poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba, w Łomży i Orzyszu policja zatrzymała czterech mężczyzn, podejrzewanych o udział w zabójstwie.

Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek Prokuratury Okręgowej, wydał postanowienia o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące Marcina S. (lat 23), Andrzeja K. (lat 43), Grzegorza O. (lat 28) i Sławomira C. (lat 24) pod zarzutem popełnienia zbrodni z art. 148 par. 2 pkt. 1 Kodeksu karnego (zabójstwo i rozbój), zagrożonych karą 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocia.
Prokuratura zarzuca im, że 18 października napadli na byłego wiceprezydenta Łomży Krzysztofa Choińskiego, obrabowali go, brutalnie skatowali, co skutkowało śmiercią w wyniku urazu wielonarządowego,  wywieźli i porzucili na nadnarwiańskich  łąkach w rejonie Rybna. Wszyscy są mieszkańcami Łomży. Każdy z nich był wielokrotnie karany za kradzieże, kradzieże z włamaniem, rozboje i pobicia.

źródło: PAP/www.lomza.pl

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl