buy medication online
 
Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte Drukuj
03.10.2011.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku rozstrzygnięte zostały dwa wakacyjne konkursy związane z bezpieczeństwem najmłodszych w okresie letniego wypoczynku, pod hasłem - „Wspomnienia z wakacji” oraz „Na groźnego psa-obronny żółw”.

Autorem obu inicjatyw ukierunkowanych na podnoszenie świadomości wśród dzieci i młodzieży w zakresie wakacyjnych zagrożeń jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

W konkursie „Wspomnienia z wakacji” wyróżnienie otrzymała Natalia Ziółkowska, uczennica klasy V c Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu.

W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku, Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku, Podlaskiej Izby Rolniczej, Straży Miejskiej w Białymstoku, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

źródło: www.podlaska.policja.gov.pl


Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte

Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte

Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte

fot. Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl