buy medication online
 
Opowieści z certyfikatem Drukuj
19.09.2011.

 Opowieści z Narwi krok po kroku, strona po stronie

Wielki sukces „Opowieści z Narwi”. Obok Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu oraz Cudu nad Wisłą – uroczystości rocznicowe Bitwy Warszawskiej 1920 r. – Ossów, uznane zostały za najlepszy produkt turystyczny 2011 roku przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.

Tym samym staną do walki o certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego oraz 50 tysięcy złotych na reklamę.

Wygrana „Opowieści” oznaczałaby pieniądze na promocję także Łomży i województwa podlaskiego, „Opowieści” są bowiem przekracającym podziały administracyjne i obejmują swym zasięgiem północno-wschodnią część Polski, a także część Litwy i Białorusi.

Do udziału w tegorocznej edycji w wojewdztwie mazowieckim zgłoszono kilkadziesiąt produktów w następujących kategoriach: wydarzenie, impreza, obiekt, szlak i obszar. Podczas oceny jury wzięło pod uwagę: atrakcyjność produktu i jego unikatowość, sezonowość, dostępność i różnorodność jego składników, finansowanie, stopień zainteresowania produktem (pokazujący dynamikę jego rozwoju), zgodność z dokumentami strategicznymi, wpływ na rozwój gospodarczy i społeczny obszaru oraz przygotowanie wniosku.

                                                               

Aleksandra Gierwat 

 

 Manager Sieci "Opowieści z Narwi"

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl