buy medication online
 
Ciechanowiecka Liga Piłki Nożnej w roku 2011 Drukuj
02.09.2011.
 Ciechanowiecka Liga Piłki Nożnej w roku 2011


Po raz drugi w czasie trwania wakacji odbyły się rozgrywki Ciechanowieckiej Ligi Piłki Nożnej. Od 4 lipca do 10 sierpnia na ciechanowieckich dwóch Orlikach 122 piłkarzy tworzących 10 drużyn walczyło o tytuł Mistrza Ciechanowieckiej Ligi Piłki Nożnej.

Pierwsza runda Ciechanowieckiej Ligi Piłki Nożnej, w której wzięły udział zespoły:  "Bamboocha", "Czerwone Diabły", "FC Albatros", "Jamaica Snow", "Magulon", "New Jersey Team", "Old Boys", "Skull Boys", "Uciuani", "Walkower", została rozegrana systemem "każdy z każdym". W drugiej rundzie 8 najlepszych drużyn zostało podzielonych na cztery pary, z których awans do półfinałów uzyskały drużyny "Bamboocha", "Magulon", "Old Boys" i "Walkower".

Po rozegraniu półfinałów, ostateczną kolejność ustalono w dwóch meczach finałowych. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy drużynami "Walkower" i "Old Boys" zakończył się wynikiem 1:4. W meczu o pierwsze miejsce "Magulon" pokonał zespół "Bamboocha" 9:4 i został Mistrzem Ciechanowieckiej Ligi Piłki Nożnej w 2011 roku.

Więcej informacji na www.ligacc.webd.pl

          Więcej zdjęć...

Ciechanowiecka Liga Piłki Nożnej w roku 2011

fot. Organizatorzy Ciechanowieckiej Ligi Piłki Nożnej

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl