buy medication online
 
Letnie inwestycje drogowe Drukuj
30.08.2011.

Na lato roku 2011 przewidziano przebudowę sześciu ciechanowieckich ulic - w ramach dwóch projektów: "Budowa kanalizacji sanitarnej w Ciechanowcu" i "Integracja dróg gminnych z wojewódzkimi w Gminie Ciechanowiec" finansowanego z "Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych na lata 2008-2011" czyli tzw. "schetynówek". Niektóre z zaplanowanych prac zostały już wykonane a pozostałe zakończą się do 31 października 2011 r.

Ukończono już wszystkie prace na ulicach Kościuszki i Stadion, gdzie wykonano nawierzchnę bitumiczną i ułożono chodniki. W ulicach: Mostowa, Przechodnia, Plac Odrodzenia wykonano kanalizację sanitarną oraz sieć wodociągową w ulicy Przechodniej. Obecnie przebudowywana jest sieć kanalizacji deszczowej w ulicach Mostowej, Przechodniej i Plac Odrodzenia. Remont tych ulic zakończy ułożenie chodników i nawierzchni z kostki granitowej lub z kostki betonowej typu Starobruk.

Ostatnim etapem realizacji tych inwestycji będzie rozpoczynający się właśnie remont ulicy Szkolnej na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Kościelnej (o łącznej długości 614,5 m). Wybudowane zostaną tam: kanalizacja sanitarna z przepompownią ścieków, kanalizacja deszczowa z separatorem koalescencyjnym i przepustem, przyłącza do istniejącej sieci wodociągowej, przebudowane zostaną linie elektroenergetyczne, wybudowane przyłącza energetyczne i oświetlenie drogowe, a także  wykonana zostanie nawierzchnia bitumiczna i chodniki z kostki betonowej.
 
Letnie inwestycje drogowe
 
Letnie inwestycje drogowe

Letnie inwestycje drogowe

fot. S. Kubaczyk MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl