buy medication online
 
Sierpniowe zmagania amatorów sportu Drukuj
17.08.2011.
Sierpniowe zmagania amatorów sportu
Stało się już tradycją, że w połowie sierpnia Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu organizuje zmagania sportowe dla amatorów gry w piłkę nożną, siatkówkę plażową oraz dla kajakarzy.

15 sierpnia reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca spotkały się na Stadionie Miejskim by rozegrać mecze piłki nożnej "strona na stronę". W tym roku spotkania w obu kategoriach wiekowych: do lat 30. i powyżej lat 30. wygrały reprezentacje prawobrzeżnego Ciechanowca. Młodsi pokonali przeciwników 6:0, starsi wygrali 4:2.

Pomiędzy meczami "strona na stronę" rozegrano IV Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W zawodach na ciechanowieckim zalewie wystartowało 18 osób w kategoriach jedynek kobiet, jedynek mężczyzn i par mieszanych. W jedynkach kobiet startowały dwie panie, pierwsze miejsce zajęła Joanna Czechowicz, drugie Marika Chojnowska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Wojtkowski, drugie Leszek Bielicki, a trzecie miejsce Sylwester Bartłomiejczuk. W parach mieszanych pierwsze miejsce zajęli Marika i Mirosław Chojnowscy, drugie miejsce Anna i Jakub Kokoszko, trzecie Beata i Marek Pietraniuk.

Dzień wcześniej także miłośnicy siatkówki plażowej mogli sprawdzić swoje umiejętności. Wśród ośmiu startujacych par najlepsi okazali się Piotr Aneszko i Bartłomiej Kłosek, drugie miejsce zajęli Błażej Diakowski i Łukasz Ratyński, a na trzecim stopniu podium stanęli Łukasz Jaworski i Blanka Ruman.

          Więcej zdjęć...

Sierpniowe zmagania amatorów sportu

fot. S. Kubaczyk MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl